«ГБО»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Профорієнтація для школярів та студентів. Знижка 20% 01.06. по 01.09.
Профорієнтація для школярів та студентів. Знижка 20% 01.06. по 01.09.
Якщо Ваша сім"я зіткнулася з проблемою вибору шляху для підростаючого покоління, має сенс звернутися за допомогою до фахівців. Кожен з Вас бажає своїй дитині тільки щастя і успіхів в житті і мріє, щоб дитина вибрала професію, яка стане джерелом радості і достатку, і втілила в життя свої найзаповітніші бажання. А Ви знаєте, що для цього потрібно? Секрет простий: треба, щоб дитина вибрала професію до душі і завжди вірила в свої таланти і можливості.
Правильний вибір професії - запорука успішного життя. Профорієнтація учнів у нашому центрі - це спільна нарада: «школяр - батьки - профорієнтатор». Профорієнтаційне тестування наш Центр здійснює на базі комп"ютерного комплексу «Профорієнтатор-UA», який орієнтований на роботу зі школярами 13-18 років (8-11 клас), випускниками та абітурієнтами. За допомогою профорієнтаційного тестування в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» Ваша дитина зможе:
• отримати поглиблений психологічний аналіз особистості, інтелекту, бажань;
• виявити професійні схильності;
• вибрати середньо-спеціальний або вищий навчальний заклад, спеціалізацію навчання у ВНЗ;
• визначити відповідний профіль навчання в старшій школі;
• отримати рекомендації від висококваліфікованого профорієнтолога щодо вибору майбутньої професії, найбільш відповідної йому за інтелектом, особистісним, темпераментним якостям і життєвих умов;
• отримати комплекс рекомендацій щодо розвитку в даній професії.
Після проходження тестування по комплексу «Профорієнтатор-UA» учень отримує роздруківку результатів і профконсультацію психолога.
БАЖАЄМО ВАМ ЗРОБИТИ ВІРНИЙ ВИБІР!


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления